ÜRÜNLERİNİZİN GARANTİSİ VAR MI?

www.calitte.com adresinden satın almış olduğunuz tüm ürünlerin 1 yıl yasal garanti hakkına 1 yıl da biz ekliyoruz ve 2 YIL garantisi oluyor.

ARIZALI ÜRÜNÜ GARANTİ KAPSAMI DIŞINA ÇIKARAN KULLANIM HATALARI NELERDİR?

Derinin herhangi bir kimyasal ile teması sonucunda yıpranması. Herhangi bir temizlik malzemesi ile silinen ürünün yıpranması. Sert bir cisim ile ürüne yapılan darbeler sonucu oluşan arızalar. Tozlu, rutubetli, aşırı sıcak ya da soğuk ortamlarda kullanılma sebebi ile oluşan arızalar, sel, yangın, deprem, yıldırım düşmesi vb. doğal afetlerin sebep olduğu arızalarda garanti kapsamı dışındadır.

Ayrıca kurulumu yapılmış ve kullanılmış olan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

İADE ŞARTLARI

Garanti kapsamı içerisinde üründe bir sorun olması halinde, müşteri bozuk olan parça veya koltuğu adresimize ulaştırmak ile mükelleftir.
Kurulmuş, montajı yapılmış ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.
İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.
Alınan ürün dışında başka bir ürün gelmesi halinde değişim talep edilebilir.
Ürünü teslim aldığınız an kargo görevlisi gitmeden yanında ürünü teslim alıp parçalarını kontrol ediniz. Sonrasında çıkabilecek sorunlarından firmamız sorumlu değildir.
Her şeye rağmen kurulumu yapılmış ve kullanılmış ürünün iadesi istenmesi halinde geliş, gidiş lojistik ücreti koli ve üründeki deformasyonlar göz önünde bulundurularak aldığı ürünün ücretinin %35’i karşılığında iade edilebilir. Bu talep fatura kesim tarihinden 14 gün sonrası için geçerli değildir.
Satın alınan ürünlerin  iade alınabilmesi için ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir.Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir. Ürünün tekrar satılmasını engelleyecek unsurlar var ise ürün iade kabul edilmeyecektir.
Ürünlerimiz 125 KG ve üzerinde garanti kapsamı dışındadır.