SSS

Sizinle sıkça sorulan soruları ve cevaplarını paylaştık. Eğer hala sorununuz varsa bize mail atabilirsiniz.

BİZE MESAJ GÖNDER

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]


İLETİŞİM BİLGİLERİ

Koza Mahallesi,
1641. Sk. No:30, 34510
Esenyurt/İstanbul

+90 (212) 670 4418/19
+90 (533) 123 4418

info@calitte.com
destek@calitte.com

Sorunuz mu var? Size en hızlı ve etkili şekilde yardımcı olmak isteriz.

En Çok Sorulan Oyuncu Koltukları Soruları

Oyuncu Koltuğu Hakkında Sorular

Oyuncu koltukları hakkında en çok sorulan soruları sizler için derledik. Burada olmayan ama aklınıza takılan her soruyu cevaplamak için her zaman hazırız.

Oyuncu koltuğu; tamamen kişiselleştirilebilir olan üstün bel, boyun ve oturum desteği sağlayan koltuklardır. Çalışma koltukları günlük hayatımızda kullanılan oyuncu koltuklarına kıyasla daha az etkilidir.

Sanılanın aksine kumaş oyuncu koltuğu ile deri oyuncu koltuğu arasında çok büyük bir fark yoktur. Çünkü buradaki önemli olan ve asıl etkili faktör deri veya kumaşın altındaki süngerdir. Bu fark fileli çalışma koltuklarında daha belirgindir çünkü sırt kısmında sünger kullanılmaz. File gerdirilir. Hatta kumaş oyuncu koltuğu kiri, teri veya dökülen herhangi bir sıvıyı emeceği için koku, bozulma parçalanma gibi etkenlere sebep olacaktır.

Bu kon hakkında uzun uzadıya bir yazımız bulunmakta. O yazıya buradan ulaşabilirsiniz. Özetlemek gerekirse şunu belirtelim. Bu koltuklar için belli bir dayanıklılık ve kaliteli parçalar kullanmak gerekmektedir. Ürünler aynı gözükse bile her parçanın en az 5-6 çeşit kalite sınıfı mevcuttur. Bu sebeple fiyatta değil, kalite de rekabet etmek gerekir.

Ucuz oyuncu koltuğu için sizlere hazırladığımız özel anlık indirim fırsatlarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Oyuncu koltuklarında bir numaralı talep bel ve boyun minderleridir. Ancak bel minderi işin kolayına kaçmakla beraber kısa süreli bir çözümdür. Boyun minderlerinde geçerli olmamakla birlikte bel minderleri yapısı ve katlandığı yük gereği kısa ir süre içinde deforme olup şişkinliği gitmekte, sönmektedir. Spor yarış koltuklarında olduğu gibi bu işin asıl olayı ürünün kendi içerisinde bu destek sistemini oturtabilmektir. Tüm modellerimizde bel desteği yastıkla değil kalıbın kendisinde bulunmaktadır.

Tüm model tasarım patentleri ve iç iskeletleri tarafımıza ait olan profesyonel oyuncu koltuklarımızın hepsi, özel bir sanat eseridir. Pandemi süresinde en çok tercih edilen çalışma koltuğu ve oyuncu koltuğu kategorilerinde çeşitli ödül alan modellerimizi buradan karşılaştırabilir ve size göre en iyisini seçebilirsiniz.

Tüm modellerimizi %85 oranında kurulu göndermekteyiz. En kolay kurulan oyuncu koltuğu amacıyla sizlere sadece ufak tefek birkaç vidayı sıkmalık iş bırakmaktayız. Kurulum belgeleri sayesinde oyuncu koltuğunuzu 5 ile 10 dakika içerisinde rahatça kurabilirsiniz.

Ürünlerimizle tamamen uyumlu yedek malzemelerin satışını yapmaktayız.

Garanti Hakkında Sorular

Ürünlerimiz 24 ay boyunca garanti kapsamındadır. Ürünlerimizde oluşan yırtılma, kırılma ve deri hariç bozulmalara karşı garanti kapsamı içindedir. Daha detaylı bilgi için garanti sayfasını okuyabilirsiniz.

Ürünü servisimize getirdiğiniz takdirde bakımları her zaman ücretsiz yapılmaktadır. Garanti kapsamı dışındaki arızalarda ise ücretli bir şekilde parça değişimi yapılmaktadır.

Ödeme Hakkında Sorular

Kredi kartı ve eft havale yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz.

x12 taksite kadar taksit imkânı vardır. Taksitleri; Ürün Sayfası > Taksit Tablosu sekmesinden veya ödeme ekranında kart numaranızın ilk 6 hanesini girerek görebilirsiniz.

Hem web sitemiz hem de ödeme yöntemi uygulamamız SSL’ler ile korunmaktadır.

Lojistik Hakkında Sorular

Siparişinizi verdiğiniz gün işlem sırasına alınıyor. Dönemin yoğunluğuna göre ortalama olarak 1 ile 5 iş günü içerisinde ürününüz ücretsiz bir şekilde tarafınıza kargolanıyor.

Türkiye’de faaliyet gösteren tüm kargo firmaları ile çalışılmakta olup dönemlik ve şube kotaları sebebiyle farklılıklar gösterebilmektedir.

Yaşamış olduğumuz pandemi döneminde kargo firmaları yoğunluğu sebebiyle kotalı bir gönderi sistemi mevcut olmaktadır. Yaşanabilecek gecikmeleri anlayışla karşılayacağınızı bilmekteyiz.

Yırtık gelen koliyi kesinlikle kargo görevlisinin gözetimi altında açıp, bir sorun olması halinde tutanak tutulması gerekmektedir.

Diğer Sorular

Üyeliksiz alışveriş mevcuttur. Ancak üye olarak siparişin hakkında daha detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.